Зеленський прибув до Лондона після візиту до Франції
Президент України Володимир Зеленський прибув до Лондона 15 травня, де проведе переговори з прем'єр-міністром Ріші Сунаком.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на повідомлення президента у Telegram.
"Велика Британія - лідер, коли йдеться про розширення наших спроможностей на землі та у небі. Сьогодні ця співпраця продовжиться. Зустрінуся з моїм другом Ріші. Проведемо предметні переговори тет-а-тет і делегаціями", - написав лідер української держави.
Нагадаємо, 13 травня Зеленський відвідав Рим, де зустрівся із президентом та прем'єром Італії, а також провів аудієнцію з Папою Римським.
Після цього він відправився до Німеччини, де поспілкувався з президентом Франк-Вальтер Штайнмайером та з канцлером Олафом Шольцом.
Вчора ввечері Зеленський прибув до Франції та зустрівся з президентом Еммануелем Макроном.
https://www.rbc.ua/rus/news/zelenskiy-pribuv-londona-pislya-vizitu-frantsiyi-1684131403.html

