Главная / УКРАИНА
28.02.2023 | 09:56
Міноборони: РФ використовує тактику виснаження
Сили оборони України ведуть активні оборонні дії в умовах кількісної переваги противника, зазначила заступник голови Міноборони.
Заступник міністра оборони України Ганна Маляр кількома реченнями охарактеризувала ситуацію на фронті.
"Якщо коротко і простими словами, то: ситуація на фронті складна. Ворожа армія нарощує інтенсивність штурмових дій. Найскладніша обстановка залишається на Бахмутському напрямку. Ворог під час наступальних дій використовує тактику виснаження і тотального руйнування. Водночас ворог зазнає значних втрат, щодня втрачаючи від 600 до 1 000 осіб. Сили оборони України ведуть активні оборонні дії в умовах кількісної переваги противника", – пише Маляр.
Нагадаємо, за добу 26 лютого ЗСУ "відмінусували" ще 560 російських окупантів. Загальні втрати РФ наближаються до 149 тисяч.
https://ua.korrespondent.net/ukraine/4566503-minoborony-rf-vykorystovuie-taktyku-vysnazhennia
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
Печатная версия

