29.12.2022 | 14:06

Кулеба відреагував на ракетний удар РФ

Кулеба відреагував на ракетний удар РФ

Глава МЗС вважає, що після таких масштабних атак дотримуватися "нейтралітету" означає підтримувати агресора.

Росія вдалася до удару напередодні Нового року. У зв'язку з цим "нейтралітет" під час подібних масових атак - рівносильний підтримці російських воєнних злочинців. Про це заявив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба у своєму Twitter-акаунті.

Обстріл мирних жителів українських міст напередодні Нового року - це безглузде варварство, наголосив глава відомства.

За його словами, у війні з Росією не може існувати така позиція, як "нейтралітет".

"Перед обличчям таких масових воєнних злочинів не може бути "нейтралітету". Прикидатися "нейтральним" означає стати на бік Росії", - резюмував Кулеба.

Як повідомлялося, вранці 29 грудня в Україні було оголошено повітряну тривогу. У низці областей працювала ППО.

За словами радника Офісу президента Михайла Подоляка, ворог запустив понад 120 ракет по території України.

https://ua.korrespondent.net/ukraine/4548517-kuleba-vidreahuvav-na-raketnyi-udar-rf