Главная / УКРАИНА
12.03.2025 | 13:24

Росіяни вбили в Україні понад 600 дітей

Росіяни вбили в Україні понад 600 дітей

Російська військова агресія стала причиною того, що в нашій країні постраждали понад 2390 українських дітей.

Жертвою повномасштабної збройної агресії Російської Федерації стала 601 дитина в Україні. Про це повідомляє Офіс генерального прокурора (ОГП) на своїй сторінці у Facebook в середу, 12 березня.

"Більше ніж 2390 дітей постраждали в Україні внаслідок повномасштабної збройної агресії РФ. Станом на ранок 12 березня 2025 року, за офіційною інформацією ювенальних прокурорів, 601 дитина загинула та понад 1788 дістали поранення різного ступеня тяжкості", - мовиться в повідомленні.

Найбільше дітей постраждало в :

  • Донецькій області - 625,
  • Харківській - 468,
  • Дніпропетровській - 202,
  • Херсонській - 198,
  • Запорізькій - 167,
  • Київській - 136,
  • Миколаївській - 118.

Двоє хлопчиків віком 13 та 11 років загинули 11 березня внаслідок обстрілу с. Рівне Донецької області , а також поранення отримав 14-річний хлопець.

Крім того, за інформацієюб ОГП, 8 березня через обстріл Дружківки Донецької області була травмована 15-річна дівчина.

Раніше, 7 березня, внаслідок обстрілу Краматорська постраждала 7-річна дівчинка. Того ж дня внаслідок обстрілу с. Покровське Миргородського району Полтавської області постраждала 15-річна дівчина.

Внаслідок обстрілу Добропілля Донецької області дістали травми різного ступеню 7 дітей дівчатка віком 9, 14, 16 та 17 років і хлопчики віком 10 років та двоє 11-річних.

Нагадаємо, що протягом трьох років внаслідок обстрілів РФ у Києві загинуло 210 цивільних людей, серед них - 11 дітей.

https://ua.korrespondent.net/ukraine/4763220-rosiiany-vbyly-v-ukraini-ponad-600-ditei

 

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
Печатная версия
Комментариев(0) Добавить
Осталось 1000 символов
captcha 
комментариев на странице


  • Добавь коментарий первым