01.03.2025 | 09:10

Деякі речі треба обговорювати без камер: Президент України Володимир Зеленський

Деякі речі треба обговорювати без камер: Президент України Володимир Зеленський

Президент Володимир Зеленський висловив вдячність за підтримку народу США, президенту Дональду Трампу і Конгресу. Так він відреагував на прохання глави Білого дому вибачитися за поведінку під час переговорів в Овальному кабінеті.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на інтерв'ю глави держави в ефірі телеканалу Fox News.

На питання, чи не вважає він, що образив Трампа і має перепросити, глава держави висловив вдячність американському народу, президенту США і двопартійній підтримці в Конгресі.

Щодо скандальних переговорів із Трампом, Зеленський заявив: "Я не думаю, що ми зробили щось погане (на зустрічі з Трампом, - ред.). Але, мабуть, деякі речі треба обговорювати без камер".