Главная / МИР
Прем'єр-міністр Іспанії Педро Санчес на тлі програшу на виборах його Соціалістичної робітничої партії (PSOE) оголосив про розпуск парламенту. Про це повідомляє Reuters у понеділок, 29 травня.
29.05.2023 | 16:38
Прем'єр-міністр Іспанії розпустив парламент
Педро Санчес оголосив про розпуск парламенту та запланував проведення дострокових виборів 23 липня.
Прем'єр-міністр Іспанії Педро Санчес на тлі програшу на виборах його Соціалістичної робітничої партії (PSOE) оголосив про розпуск парламенту. Про це повідомляє Reuters у понеділок, 29 травня.
"Я прийняв це рішення, вивчивши результати вчорашніх виборів. Хоча вчорашні вибори мали місцевий і регіональний масштаб, значення голосування несе в собі послання, яке виходить за рамки цього. Ось чому, як прем’єр-міністр і генеральний секретар PSOE, я особисто приймаю результати", - заявив він.
Дострокові парламентські вибори призначені на 23 липня.
Дострокові парламентські вибори призначені на 23 липня.
Напередодні Соціалістична робітнича партія Санчеса програла на місцевих виборах в Іспанії. Консервативна Народна партія (PP) здобула перемогу в низці ключових мерій та регіонах.
https://ua.korrespondent.net/world/4593423-premier-ministr-ispanii-rozpustyv-parlament
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
Печатная версия

