Главная / МИР
09.01.2023 | 12:17

Генсек ОБСЄ проти виключення РФ з організації

Генсек ОБСЄ проти виключення РФ з організації

Хельга Марія Шмід вважає, що "канали зв'язку" з Росією нібито можуть знадобитися у майбутньому.

Членство Росії в ОБСЄ все ще має сенс. Про це заявила генеральний секретар організації Хельга Марія Шмід в інтерв'ю Welt у понеділок, 9 січня.

Вона стверджує, що збереження дипломатичних каналів відкритими не означає, що є згода.

"У будь-якому випадку, із сьогоднішнього погляду, я думаю, що для Росії є сенс залишатися членом ОБСЄ", - вважає чиновниця.

За її словами, ОБСЄ є єдиною організацією безпеки, в якій за одним столом сидять усі, хто є важливим для європейської архітектури безпеки.

Шмідт додала, що ОБСЄ виникла з конфронтації часів холодної війни і була започаткована країнами, які мали дуже різні інтереси, але хотіли запобігти ескалації.

"Одного разу нам знову знадобляться канали зв'язку", - висловила свою думку генсек.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський закликав Організацію з безпеки та співробітництва в Європі стати лідером у боротьбі з російським терором, зокрема, він закликав виключити РФ із ОБСЄ.

Додамо, що глава МЗС України Дмитро Кулеба зазначив, що наприкінці листопада 2022 року Рада міністрів ОБСЄ вперше пройшла без Росії.

https://ua.korrespondent.net/ukraine/4551299-hensek-obsie-proty-vykluichennia-rf-z-orhanizatsii

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
Печатная версия
Комментариев(0) Добавить
Осталось 1000 символов
captcha 
комментариев на странице


  • Добавь коментарий первым