Главная / МИР
03.08.2022 | 09:19

Пелосі заявила, що США не відмовляться від Тайваню

Пелосі заявила, що США не відмовляться від Тайваню

Американський політик зустрілася з президентом Тайваню та висловила підтримку демократії на острові.

Спікер Палати представників США Ненсі Пелосі на зустрічі з тайванським президентом Цай Інвень заявила, що Сполучені Штати не відмовляться від Тайваню. Про це 3 серпня повідомив телеканал CNN.

"Сьогодні наша делегація... прибула сюди, щоб недвозначно дати зрозуміти, що ми не відмовимося від нашої прихильності до підтримки Тайваню, і ми пишаємося нашою міцною дружбою", - наголосила американський політик.

Вона додала, що зараз солідарність Америки з Тайванем має вирішальне значення, і це - "послання, яке ми принесли сюди сьогодні".

За внесок у розвиток відносин США з островом Цай Інвень вручила Пелосі найвищу громадянську нагороду Тайваню - почесний Орден доброзичливих хмар.

"Я з нетерпінням чекаю на можливість показати цю нагороду в кабінеті спікера або надіти її там, у Капітолії, як символ нашої дорогоцінної дружби", - зазначила спікер.

https://ua.korrespondent.net/world/4501759-pelosi-zaiavyla-scho-ssha-ne-vidmovliatsia-vid-taivanui

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
Печатная версия
Комментариев(0) Добавить
Осталось 1000 символов
captcha 
комментариев на странице


  • Добавь коментарий первым